projektowanie stron www projektowanie stron www projektowanie stron www strony www strony www strony www strony www
Home Usługi WWW SEO Portfolio Oferty & Linki FAQ Kontakt


Web Design - Projektowanie i Tworzenie Stron Internetowych WWW

Pomagamy firmom i klientom prywatnym w zdobyciu i utrzymaniu stron internetowych www. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu profesjonalnych stron, które to będą efektywnie promowały Twoją działalność, usługi i produkty wśród internautów z kraju i ze świata. Nasze nowoczesne i przyciągające oko strony wzmocnią Twoją markę na internetowym rynku i wspomogą rozwój prowadzonej działalności.

Połączenie profesjonalnego designu z prostą - intuicyjną nawigacją, wysoka optymalizacja stron ze względu na użytkowników i wyszukiwarki, pozwalają budować popularne - chętnie odwiedzane strony dostosowane do potrzeb naszych zadowolonych klientów.

Informer9 przestrzega internetowych standardów i wskazówek W3C podczas prac nad każdym projektem. Użycie CSS (Kaskadowych Arkuszy Styli) pozwala nam tworzyć wysokiej jakości, przyjazne wyszukiwarkom oraz internautom strony. Zastosowane nowoczesne technologie wpływają na trwałość, bezpieczeństwo, łatwość oraz prostotę obsługi i aktualizacji naszych projektów teraz, jak również w przyszłości.

Istnieją dwa sposoby tworzenia stron www, i chociaż oba sposoby wyglądają podobnie dla oka to tylko jeden z nich jest przyjazny dla wyszukiwarek i robotów skanujących sieć internet. Nasze doświadczenia i praktyczne zastosowanie sposobów i metod pozwalają nam tworzyć strony przyjazne wyszukiwarkom i zoptymalizowane pod kątem robotów nieustannie przeszukujących sieć internet. Zajmujemy się również pozycjonowaniem i optymalizacją stron i dlatego też każdy nasz projekt, tworzony jest z zastosowaniem sprawdzonych metod optymalizacyjnych.

 

Poniżej opiszemy kroki związane z przygotowaniem i obsługą strony internetowej.

 

Strona Internetowa WWW "Krok po kroku"

Kroki 3,5,6,7,8,9,10,11 są opcjonalne. Wybierz krok aby dowiedzieć się więcej.

 

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonaniu, przebudowie, poprawkach stron internetowych robionych "na zamówienie", jak również w adaptacji i przeróbkach ogólno - dostępnych projektów. Tworzymy portale w szerokim wachlarzu styli, począwszy od Korporacyjnego, przez techniczny, konserwatywny, formalny, młodzieżowy, "na wesoło", a na stronach tekstowych skończywszy. Nasze usługi świadczymy głównie małym i średnim firmom oraz klientom prywatnym z kraju i ze świata.

Kładziemy nacisk na satysfakcję naszych klientów i staramy się podchodzić do każdego zamówienia personalnie. Dobry kontakt ze zleceniodawcą podczas wszystkich etapów prac nad projektem, pozwala wypracować najlepsze efekty.

Nasza wiedza, doświadczenia i świetne zaplecze pozwalają na szybkie i niedrogie wykonanie powierzonych nam zleceń bez strat na jakości i profesjonalizmie projektu.

 

Proces tworzenia strony Internetowej www

 • Badania i konsultacje
 • Badania i konsultacje Pozycjonowania SEO (jeśli zamówione)
 • Wstępny projekt i akceptacja klienta
 • Projektowanie + teksty + grafiki + formularze
 • Zakodowanie - uruchomienie projektu i testy Online
 • Ostateczne poprawki i końcowa akceptacja klienta
 • Konfiguracja nazwy domeny, serwera hostingowego oraz poczty Email
 • Ostateczna instalacja i testy
 • Strona jest gotowa do użycia
 • Optymalizacja SEO - Pozycjonowanie i Marketing (jeśli zamówione)
 • Obsługa, konserwacja, aktualizacje, kopie bezpieczeństwa i inne (jeśli zamówione)

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do działu FAQ, gdzie znajdziesz wiele interesujących informacji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz artykuł "Pomóż nam sobie pomóc", opisujący najczęstsze rozterki zamawiającego stronę internetową.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza darmowej wyceny lub też do wysyłania nam pytań, uwag i zamówień z użyciem formularza na stronie Kontakt.


Świadczymy profesjonalne usługi internetowe. Kliknij wybrany link poniżej, aby dowiedzieć się więcej.
strony internetowe

Web Design - Projektowanie Stron Internetowych www
Informer9

strony internetowe
 
 
Copyright Informer9 © 2013   Projektowanie Stron Internetowych Informer9