sem sem sem marketing internetowy marketing internetowy marketing internetowy systemy ppc adwords
Home Projektowanie SEO Portfolio Oferty & Linki FAQ Kontakt


SEM, Marketing Internetowy, Programy Partnerskie "Pay Per Click" oraz "Adwords"

 

 

Co to jest SEM? - Marketing Internetowy i Promocja w wyszukiwarkach.

SEM to skrót pochodzący z języka angielskiego, wywodzi się on od słów Search Engine Marketing oznacza Marketing Wyszukiwarek w Internecie. Jest to pojęcie poszerzające Pozycjonowanie i Optymalizację SEO o dodatkowe metody i narzędzia popularyzujące stronę internetową w wyszukiwarkach. Elementy SEM to popularne SEO, przeróżne programy partnerskie, reklama PPC - Adwords, programy wymiany linków, internetowej reklamy oraz inne. Wszystko aby poprawić pozycję strony i przyciągnąć więcej internautów - będących potencjalnymi klientami.

 

Co to jest Pay Per Click (PPC), co to jest Adwords?

Adwords to inaczej słowa - ogłoszenia, natomiast PPC (pay per click) to w tłumaczeniu opłata za kliknięcie. Większość popularnych wyszukiwarek (Google, Yahoo, MSN, Onet, WP i inne) sprzedaje płatne wyniki swoich wyszukiwań. Zwykle kilka pierwszych wyników lub też wyniki pojawiające się w bocznym panelu to właśnie płatne ogłoszenia - reklamy - adwords. Ogłoszeniodawcy płacą wyszukiwarce za każde kliknięcie i/lub za każde wyświetlenie ich ogłoszenia na komputerze internauty. Ogłoszeniodawca wybiera słowa kluczowe, po których wpisaniu powinno się wyświetlać ich ogłoszenie oraz kwotę przeznaczoną na każde kliknięcie. Dodatkowo ustala się jeszcze bardzo wiele opcji konfiguracyjnych decydujących o sposobie wyświetlania ogłoszenia.

Zasada działania i konfiguracji Adwords - PPC jest z pozoru prosta, lecz dla prawdziwego sukcesu i opłacalności kampanii ogłoszeniowej Adwords - PPC potrzebna jest olbrzymia wiedza, analizy i doświadczenie związane z zarządzaniem tego typu programem.

Ryzyko samodzielnego zarządzania tego typu programem, bez wcześniejszego doświadczenia jest dosyć duże. Możesz narazić się na straty finansowe a co najgorsze nie dotrzeć do swoich klientów - reklamobiorców marnując cenny czas.

Jeżeli nie masz doświadczenia lub po prostu brakuje Ci czasu na prowadzenie działalności tego typu to powinieneś powierzyć zarządzanie swoimi kampaniami Adwords - PPC specjalistom. Zarządzanie systemów Adwords - PPC to złożona praca polegająca na:

  • Odpowiednim dobraniu słów kluczowych
  • Odpowiednim dobraniu pozostałych kryteriów wyświetlania Twoich ogłoszeń
  • Analiza rynku konkretnej branży oraz konkurencji
  • Śledzeniu i Analizie Statystyk i wyników prowadzonych kampanii
  • Odpowiedniemu dostrajaniu zgłoszonych kampanii i ustawień

Profesjonalne zarządzanie programami SEM oraz Adwords - PPC przyniesie Twojej organizacji nowych klientów oraz daje olbrzymie możliwości budowania Twojej Marki - Brandingu w Internecie.

Informer9 oferuje profesjonalne usługi zarządzania kampaniami SEM, Adwords - PPC. Budujemy Twoją markę, pomagając dostarczyć nowych klientów i strategicznie kierując oraz monitorując Twój marketing internetowy i ogłoszenia Adwords - PPC za ustaloną z góry miesięczną stawkę.

Dbamy o "Twoje Interesy" gdyż pieniądze wydane na reklamę zarządzaną przez Informer9 zwracają się lepiej niż samodzielnie prowadzona kampania reklamowa. Zajmij się tym, co robisz najlepiej a my w tym czasie zajmiemy się Twoim sukcesem w Internecie.

 


Świadczymy profesjonalne usługi internetowe. Kliknij wybrany link poniżej, aby dowiedzieć się więcej.
zarzadzanie ppc adwords

SEM, Programy Partnerskie "Pay Per Click PPC" oraz "Adwords"
Informer9

zarzadzanie ppc adwords
 
 
Copyright Informer9 © 2013   Projektowanie WWW Informer9